Kayıt-Konaklama

Toplantı bilimsel toplantılarına konuşmacı ve dinleyici olarak katılacakların, refakatçilerin veya ürün tanıtımcısı olarak katılmak isteyen herkesin kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt toplantı öncesinde veya kongre merkezinde yapılabilir. Kayıt ücretine bilimsel aktivitelere katılım, toplantı program ve özet kitabı, katılım sertifikası, toplantı çantası ve yaka kartı dahildir.

TOPLANTI KAYIT ÜCRETLERİ

Kayıt Tipi
Katılımcı 750 TL
Refakatçi 450 TL

Toplantı kaydınızın teyidi için; doldurulan kayıt formunun gerekli ödemenin yapıldığını gösteren banka dekontu ile birlikte Organizasyon Sekreterliğine faks ya da e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir. Tek başına kayıt formu veya tek başına banka dekontu ile yapılan başvurular teyit edilemeyecek olup, bekleme listesine alınacaktır.

  • Kayıt ödendi makbuzlarını lütfen beraberinizde getiriniz.
  • Kayıt rezervasyon iptali yapılmayacaktır ancak isim değişikliğine izin verilecektir. Değişiklik için asmira Kongre Yönetim ve Turizm’e yazılı olarak başvurulmalıdır.

Konaklama Bilgileri

Otel rezervasyonunuzun teyidi için ödemenin yapıldığını gösteren banka dekontu ile birlikte Organizasyon Sekreterliğine faks ya da e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

TOPLANTI KONAKLAMA ÜCRETLERİ

 Konaklama Fiyatları
Otel Adı Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Odada Kişi Başı
Kızılcahamam Çam Hotel
 750 TL 500 TL

Yukarıda belirtilen konaklama ücretlerine 2 gece konaklama, toplantılar süresince alınacak kahve ikramı 2 sabah kahvaltısı, 2 öğle yemeği , 2 akşam yemeği dahil  KDV dahil değildir.

Konaklama yapmayacak katılımcılara uygulanacak ücret

Katılımcı 450 TL

Konaklama yapmayan katılımcı ve firma yetkililerinin toplantı kayıt ücretlerine ek olarak konaklamasız kayıt ücreti ödemesi zorunludur.

TRANSFER ÜCRETLERİ
Gidiş Dönüş Tek Yön
Toplu Transferler
 320 TL 160 TL
Vip Transferler 640 TL 320

Yukarıda belirtilen transfer ücretlerine KDV oranı olan %18 dahil değildir.

Konaklama, Kayıt ve Transfer Ücretlerinin Yatırılacağı Banka Hesap Numarası 

Banka Adı:  Vakıfbank
Şube Adı:  MEB Şubesi
Şube Kodu:  S00784
Hesap Adı:  SİBA TURİZM
Hesap No:  00158007303629338
IBAN No:  TR840001500158007303629338

İptal Koşulları

  • Konaklama rezervasyon iptalleri için asmira Kongre Yönetimi ve Turizm‘e yazılı olarak başvurulmalıdır.
  • 10 Nisan 2017 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılamayacaktır ancak isim değişikliğine izin verilecektir.

Organizatör Kuruluş
Toplantı ile ilgili, seyahat ve konaklama organizasyonlarının, toplantı süresince yapılacak tüm sosyal aktivitelerin, havaalanı ve otel transferlerinin toplantıyı organize eden asmira Kongre tarafından yapılması Düzenleme Kurulunca uygun görülmüştür.