comment ecrire un premier message sur un site de rencontre Sayın Meslektaşlarım,

http://theftzapperfence.com/?makisf=conocer-hombres-viudos&8d0=cd Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Vakfınca düzenlenen 1. Ankara Nefroloji ve Diyaliz Günleri Toplantısını, 05-07 Mayıs 2017 tarihlerinde Kızılcahamam Çam Termal Resort Hotel’de düzenlemekten mutluluk duymaktayız.  Bilimsel programların yoğun olduğu toplantımızda, Nefrolojinin değişik konularında ülkemizin saygın bilim insanlarınının çalışmalarını bulabilirsiniz.  Davet ettiğimiz çok değerli birçok bilim insanlarının yapacağı sunumlar ile sizlere bilimsel bilgiler aktarmayı ve paylaşmayı amaçladık.

rencontre iasi roumanie Zengin bilimsel çalışmalarla farklı tartışma ortamlarının oluşacağını umduğumuz toplantıda, site rencontre francais musulman Periton Diyalizinde Yeni Ufuklar, http://hpgnetwork.com/remombo/5344 Özel Periton Diyaliz Uygulamaları , Resources Ev Hemodiyalizi uygulamalarında Farklı Deneyimler, rencontre en ligne a dakar Fabry ve Tartışmalı Olgular quiero conocer gente en rosario Hepatit C Tedavisinde Yenilikler,ESA’lar, biyobenzerler ve Hemoglobin Stabilitesinde Yenilikler başta olmak üzere birçok konuda bilimsel konuşmalar ve sunumlar yapılacaktır.

site de rencontre pour les celibataire gratuit Hafta sonunda Periton ve Hemodiyaliz alanınındaki çeşitli konularının tartışılacağı, doğal ortamda çamlar arasında bulunan Çam Hotel’de keyifli bir toplantıya sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

 

http://lokoli.com/?rtyt=site-de-rencontre-femme-tcheque&f8d=fd Prof. Dr. Musa BALİ                                             Prof. Dr.Galip GÜZ